Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/svyato_1_veresnya_2021/20210902_064421.jpg

/Files/images/svyato_1_veresnya_2021/20210902_064714.jpg

Бал "Золота осінь"

/Files/photogallery/8095/DSCN1517.jpg
Осінь - свято урожаю, знаменитий на весь наш край,
Вітаємо, запрошуємо наш покуштувати коровай.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.

/Files/images/120201002_210524.jpg

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

14 жовтня - День українського козацтва. Це свято започатковано 1999 року Указом Президента. Адже в Україні немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішого компонента національної й територіальної консолідації, ніж козацтво. Саме цей феномен сприяв виробленню такого способу життя українського етносу, який допоміг йому вижити в умовах не тільки відсутності власної держави, але й за часів тотального знищення всього національного, самобутнього. За останні три з половиною століття український народ тричі піднімався на боротьбу за встановлення державної незалежності.

/Files/images/OQmlHIssS0g.jpg

КОНКУРС У ФОРМАТІ ШОУ "ДІТИ СВІТАНКУ"

Мабуть, кожна дитина має талант. Найголовніше: своєчасно цей талант розгледіти, надати поштовх для його розвитку, можливість проявити себе. Саме цю метц переслідує традиційне шоу "Діти світанку". Учні усіх класів мали змогу продемонструвати свої таланти у 5 номінаціях: вони співали та танцювали, грали на музичних інструментах, малювали, майстрували цікавинки власними руками і навіть читали свої вірші. Цей конкурс дає змогу учням проявити свої таланти, а вчителям краще пізнати своїх вихованців, подивитись на них новими очима та сприяти розвитку учнівських талантів.

/Files/images/dzo9xu4VrfE.jpg

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/IMG-c538ec1efb451c556a5d4d36825c0167-V.jpg

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!".

А на наступний день - настають зимові канікули.
/Files/photogallery/8424/CIMG4736.JPG

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День об`єднання країни, що може бути важливіше? До 22 січня у навчальному закладі готується фестиваль учнівських проектів "Моя Україна", в якому беруть участь учні всіх класів. Головна ідея фестивалю - знайомство учнів з історією України, особливостями культурних традицій різних регіонів нашої Батьківщини, видатними діячами-українцями. Головна мета - виховання патріотів України.

/Files/images/День Соборності.jpg

Французький бульвар

Найромантичніше свято - День закоханих, яке відзначається 14 лютого. А яка країна, як вважається, найбільше надихає на романтику? Звісно, Франція. У нашій школі вже традиційним стало свято Французький бульвар, на якому можна почути виступи дітей французькою та англійською мовами.

/Files/images/Франция.jpg

Масляна

Масляна - стародавнє слов'янське свято , веселі проводи зими , заклик до весни , а млинці - неодмінний атрибут , символ сонця , якого так не вистачає взимку.
/Files/photogallery/8517/IMG_20140228_110826.jpg

Літературний бал.

Школярі перетворюються до невпізнання, це вже не сучасні тінейджери, а панянки і кавалери з минулих століть, що зійшли з книжкових сторінок. Вони вражають своєю статністю і елегантністю не тільки один одного, а й гостей школи.
/Files/images/ЗАЙЦИ.jpg

Уроки "Пам'яті "

Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право на свободу. Про це треба пам’ятати.
/Files/photogallery/8585/DSC02891.JPG

День Цивільного захисту

Захід проводиться щорічно з метою:

• вироблення в учнів умінь і навичок грамотно та чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях:
  • перевірки на практиці вміння учнів користуватися засобами індивідуального захису, надавати першу медичну допомогу потерпілому.
    /Files/photogallery/8569/DSCN4940.jpg

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИК!

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.
/Files/images/последний звонок.jpg

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.
/Files/images/DSC09576.JPG